אוכל מוכן לפסח

השבוע שעבר היה קדחתני כשניסיתי לבשל את כל המאכלים שאינם פסח, לנקות הכל ולהכין לקראת הסדר, שם כל האוכל לפסח חייב להיות כשר. הגיע הזמן לנקות את הבית באמת ולהפסיק לקנות את כל ה"אוכל שלא לפסח ".

אם התכוננת אי פעם לפסח, עיין במלאי המטבח שלך לפסח והחליט אילו כלי מטבח וכלי בישול אתה צריך לקנות ולארוז לפסח. מכיוון שזהו הפסח הראשון שלך, כל מה שתקנה עכשיו יסתיים בדרכון שלך.

אם אין לך מקום ליצור מזווה נפרד לאוכל לפסח

התחל להעביר אוכל לפינת האוכל שלך לפסח שהוקצה לאחרונה במטבח שלך. קבעו אזור אחר בביתכם, כמו הסלון, חדר השינה או חדר הרחצה שלכם, כדי לאחסן את המזווה הנפרד שלכם כדי שתוכלו להתחיל את הקניות בפסח מוקדם. עכשיו שמרו את המזווה שלכם לכל המחצלות הלא מתכלות שעליכם לקנות עכשיו, כמה שבועות לפני שאתם עוברים. אסור לאכול קופסאות מצות במהלך החג ויש לכתוב עליהן את התיבה "לא כשרות לפסח".

החובה להסיר את החמץ לאחר הפסח חלה רק אם איש לא היה שם במשך 30 יום לפני או אחרי חג הפסח

או אם אינך נמצא במקום במהלך חג הפסח. בזמן שאתם מתכוננים לחג, סמכו על הסופרמרקט הקרוב ביותר ב- Foodtown שימלא את רשימת הקניות לפסח. אל תגיעו לסדר, אל תכננו את תפריט ה- Pass Over שלכם מראש והשאירו את ארוחת הפסח שלכם במקרה – אחרי הכל, מדובר בחופשה בת 8 ימים.

יש להוציא את כל המזון מהארונות והמקררים ולהחליפו באוכל כשר לפסח. מאכלים המכילים קמח או מאכלים ארוזים שאינם מכילים קמח שניתן להשתמש בהם במהלך חג הפסח חייבים להישמר בארון למשך החג ואין לעשות בהם שימוש חוזר לאחר המעבר.

אם אתם מתכננים לשמור אותו לפסח

בדקו את התווית: אם אתם מביאים יין או אוכל מוכן, וודאו שהוא מסומן ככשר לפסח ואושר מראש על ידי המארח שלכם והוכן על ידכם. ניתן לרכוש רק מזון המיוצר בפיקוח רבני אמין, גם אם המזון מכיל מרכיבים מחמץ קיטניות. לא כל קופסאות המצה צריכות להיות כשרות לפסח; אין שום תירוץ לסופרמרקט שנקרא היטב – להכניס מרק עוף כשר למעבר הפסח.

מזל בשבילך שמותר להכניס כמה דגנים מלאים בפסח, כולל חיטה, שעורה, שיפון, שיבולת שועל, עדשים, פולי סויה, תירס, אורז וקמח חיטה.

אם אתם רוצים להכין דגנים טבעוניים

מקרונים ללא חטיפים – יש עוד כמה מרכיבים שכדאי לכם לקנות בזמן שאתם מתכוננים לפסח. כשאתה מתכונן לארוחת ליל הסדר שלך, השתמש ברשימת קניות זריעה שימושית זו כדי לוודא שאתה לא שוכח דברים חשובים. מחפש פסח יכול להתנהג פחות או יותר כמו רשימת החומרים המזינים, תלוי במרכיבים ובהכנה שבה משתמשים.

זה אולי נראה מבלבל למישהו חדש בפסח כשר

אבל הכל רשמי. ריכזנו מדריך פשוט שיעזור לכם להבין אילו מאכלים נחשבים כשרים בפסח ולוודא שהם כשרים בשבעת הימים הראשונים של השבוע. אם אתם אוהבים מצות, שקשורות ליצירתיות, אתם תשמחו כל כך לקבל לחם אמיתי ואוכלים מחמצים.

להזמנות ואירועים

להזמנות ואירועים