קניידלך מוכן לפסח הכי טעים באורנג'!

קניידלך. אותן כופתאות מבית סבתא (בעיקר אם אתם שייכים למשפחות מקרב עדות אשכנז), הן אחד המאכלים אשר אי אפשר לעבור את פסח בלעדיו. למה דווקא קניידלך, איך מכינים והאם אפשר להשיג קניידלך מוכן לחג – כל התשובות לשאלות אלה – ממש כאן.

מה זה בדיוק קניידלך?

הקניילדך הן כופתאות העשויות לרוב מקמח מצה וביצים, בתופסת שמן, מים ותבלינים. לאחר ערבוב כל המרכיבים וקבלת עיסה אחידה יוצרים כופתאות עגולות ומבשלים אותם במרק.

האם קניידלעך כשרים לפסח?

הכופתאות הטעימות המדוברות יכולות להיות כשרות לכל ימות השנה ולא לפסח, ויכולות להיות כשרות לחג ברמה הגבוהה ביותר. הכל תלוי, למעשה, בשאלה האם משתמשים בקמח רגיל או בקמח מצה (או שאר תחליפי קמח לבן שיכולים לבוא בחשבון במתכון). כאשר עושים שימוש בקמח מצה או בכל רכיב אחר שאינו כולל קמח או כל חמץ אחר – מדובר לא רק במאכל שאפשר להגיש בפסח, אלא באחד ממרכיבי הדגל של החג. המקפידים, אגב, יבחרו להכין או לרכוש קניידלך העשויים משקדים טחונים במקום מקמח מצה.

האם אפשר לרכוש קניידלך מוכן?

קניידלך לפסח

בוודאי. אמנם אפשר להכין קניידלך בבית ולא בתהליך מאוד קשה, אבל אם רוצים להבטיח כשרות לפסח, חיסכון בזמן וכמובן – אוכל טעים, מומלץ מאוד לפנות לחברת קייטרינג המתמחה בתחום של הנכת אוכל מוכן לפסח. אורנג' קייטרינג מספקת מזה שנים רבות אוכל מוכן לחג, לרבות קניילדך מוכן ייחודי, המיוצר מחומרי הגלם הטובים ביותר. למקפידים – ניתן להזמין קייטרינג מוכן לפסח הכולל קניידלך משקדים טחונים ולא מקמח מצה.

למה לא להכין לבד?

אפשר כמובן להכין לבד קניידלך לחג. ניתן למצוא מתכונים ברשת האינטרנט ולהתאים אותם לטעם האישי שלכם. החיסרון בהכנה עצמית מורכב משני טעמים חשובים:

אורנג' קייטרינג – קניידלך מוכן כמו שקניידלך צריך להיות

אורנג' קייטרינג מתמחה בהכנת אוכל לפסח ומשרתת לקוחות פרטיים, מוסדות ועסקים בכל חלקי הארץ. בין היתר מציעה החברה קניידלך מוכן בטעם של עוד, אשר מוכן מבעוד מועד ומגיע אליכם הרבה לפני כניסת החג.

אם אתם רוצים לכבד את האורחים שלכם בקייטרינג מוכן שישאיר להם טעם של עוד – הקדימו ליצור עמנו קשר והבטיחו את ההזמנה לחג. חג שמח!

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

להזמנות לחצו כאן
×

עגלת קניות