קייטרינג למוסדות וצהרונים בפסח

כבר למעלה מ-10 שנים שאורנג' קייטרינג מפעילה בהצלחה קייטרינג לצהרונים ולמוסדות בפסח. מנהלי מוסדות וצהרונים בכל רחבי הארץ מזמינים דווקא את האוכל שלנו, משום שהם יודעים שהם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם יקבלו לא רק אוכל כשר לפסח בכשרות למהדרין ובד"ץ, אלא אוכל המיוצר על פי חזונו הקולינרי של השף שלנו ותחת פיקוחה הצמוד של חברה חיצונית.

כי על איכות המזון של הילדים לא מתפשרים

כשמדובר במוסדות וצהרונים נושא האוכל הוא נושא חשוב ביותר. בזכות ליווי של תזונאית מקצועית ומובילה, אנחנו דואגים לכך שהאוכל המוכן שמגיע למוסדות ולצהרונים ברחבי הארץ יהיה אוכל עשיר בערכים תזונתיים, מזין וטעים – כך שמי שיאכל ממנו גם ייהנה ויוכל להעביר את המשך היום כשהוא שבע ולאחר שקיבל את כל הערכים התזונתיים החשובים.
מעבר לכך, כשמדובר על האוכל של הילדים שלנו, על אחת כמה וכמה שאי אפשר להתפשר. חשוב מאוד שהם יאכלו מנות אשר מכילות את כל הנדרש להתפתחותם התקינה, מנות המיוצרות תחת פיקוח צמוד שמבטיח את הרמה הגבוהה ביותר של היגיינה, וכמובן – שיהיה טעים ויאפשר להם להמשיך את יומם כשהם שבעים ומרוצים. כשמדובר באוכל לפסח, חשוב גם שהוא יהיה כשר לפסח ושעדיין יכיל את כל אבות המזון ואת כל הדרוש להתפתחותם של הילדים.

קייטרינג אורנג' – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

בכל הקשור לתחום של קייטרינג לצהרונים ולמוסדות בפסח, אורנג' קייטרינג הינה אחת החברות המובילות בישראל. אנחנו מספקים שירותי מזון וקייטרינג למוסדות וצהרונים ברחבי הארץ בהצלחה רבה כבר למעלה מ-10 שנים ומבטיחים שאם תפנו אלינו תוכלו להיות רגועים.
  • אוכל כשר לפסח בכשרות מהודרת ירושלים
  • מגוון רחב של מנות בתפריט
  • פיקוח מלא של חברה חיצונית להבטחת איכות חומרי הגלם ורמת ההיגיינה הגבוהה ביותר לאורך כל תהליך הייצור
אנחנו עומדים לשירותכם בכל שאלה ועניין, וערוכים לספק לכם קייטרינג לצהרונים ומוסדות בפסח ברמה הגבוהה ביותר של איכות.
לקבלת מידע נוסף בנושא אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר ונשמח לצרף אתכם לרשימת לקוחותינו המרוצים.
שף מירי זורגר
שף מירי זורגר
קרא עוד
"שנה שלישית ברציפות אני בוחרת במנות הגורמה של אורנג' קייטרינג לליל הסדר מנות גורמה מחומרי גלם משובחים ומתכונים יחודיים. שלכם, שף מירי זורגר
תוספות כשרות לפסח

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

להזמנות לחצו כאן
×

עגלת קניות