איך להפיק אירוע עסקי מושלם לפסח?

אחת התקופות העמוסות ביותר בענף האירועים העסקיים היא זו הסמוכה לחג הפסח. אם גם אתם שוקלים להראות למנהלים, לעובדים וללקוחות שלכם כמה אתם מעריכים אותם באמצעות אירוע שכזה, הישארו עימנו ותגלו כיצד לייצר אירוע בלתי נשכח.

אירוע עסקי – הנאה לפני הכול

מפיקי אירועים עסקיים רבים שוגים בכך שהם מייחסים חשיבות גבוהה מדי לפן העסקי בליין אפ על חשבון זמן הכיף וההנאה. חשוב לזכור – גם אם לאירוע ישנן מטרות עסקיות כאלו ואחרות, כאשר העובדים שלכם מגיעים לאירוע מחוץ לשעות העבודה, הם מצפים לחוויה מהנה ומשוחררת. בשורה התחתונה, חשוב להעניק לחלק המשעשע, הקליל, המהנה נתח ומשקל גבוהים ממהלך האירוע, אז אל תשכחו את המוסיקה, הופעת האמן ועוד.

אירוע עסקי ברוח החג – אוכלים ונהנים

אחד האתגרים הסבוכים ביותר בהפקת אירוע דווקא בחג הפסח טמון, באופן טבעי, בכל הנושא הקולינארי. לא כולם מתחברים לאוכל כשר לפסח, והאתגר הקולינארי בהיעדר מצרכים יום יומיים בסיסיים – לא פשוט בכלל. אלא שבמציאות האירועים מודל 2019 יש כבר פתרונות נהדרים. בחברתנו תוכלו למצוא תפריט כשר ברמה גבוהה, עם גיוון ועושר שקשה למצוא במקומות אחרים גם בימי חול… תוכלו ליהנות ממנות ראשונות מעוררות תיאבון, קשת רחבה של בשרים ודגים ולצידם תוספות חמות ומזינות, ובסוף, בטח ניחשתם, קינוחים מושלמים שיגרמו לכם ללקק את האצבעות. ההגשה נעשית בהשגחה צמודה של שף החברה הבכיר, והכול בכשרות מהודרת של בד"ץ. אין כל ספק, מדובר בפתרון האולטימטיבי שיגרום לעובדים ולאורחים שלכם לצאת שבעים ומרוצים.

מתנות לפסח לעובדים – מוסיפות לתחושה הטובה

אז כיף יש, אוכל באיכות גבוהה גם, עכשיו כל מה שנשאר זה לחלק מתנות לפסח לעובדים, והרי לכם אירוע מושלם ממנו ייצאו כלל העובדים עם חיוך על השפתיים. פסח ידוע כחג המתנות ולא חג תווי התלושים (וטוב שכך), כך שניתן לתת לעובדים לבחור את המתנה המועדפת עליהם מבעוד מועד, ובמהלך האירוע, לערוך טקס חלוקת מתנות (אם יש מאות עובדים, אפשר לוותר על הטקס ופשוט להקים דוכני חלוקת מתנות). חשוב להשקיע מחשבה ויצירתיות בבחירת מתנות לפסח לעובדים. אל תשכחו שהם מחכים להן בערך מראש השנה…

אירוע עסקי מושלם – חג שמח לחברה ולעובדים!

בסופו של דבר, אירועי עסקי הוא חוויה למארגנים ולמשתתפים גם יחד. השקיעו משאבים ומחשבה מתוך מטרה לעשות לעובדים שלכם טוב, הזמינו אוכל כיד המלך, פנקו את החבר'ה במתנות מושקעות, והדרך לאירוע ברמה גבוהה קצרה מאי פעם… חג שמח!

להזמנות לחצו כאן
×

עגלת קניות